Kontakt


  • RGIS
  • Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.
  • ul. Wiślana 8
  • 00-317  Warszawa
  • Polska

Tel. +48 22 460 53 50
salespoland@gris.com


Zarząd

 

inwentaryzacja towarów

Joanna Stefaniak

Stanowisko: Dyrektor Zarządzający


Dział Sprzedaży i Rozwoju

oferta@remanent-polska.com

it@remanent-polska.com

inwentaryzacja  magazynu

Joanna Rząsa Stankiewicz

Stanowisko: Project Manager

Zajmuję się:

  • oferty handlowe
  • wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych
  • rozwój sieci obsługi
  • program oceny jakości

Kontakt: Joannar@remanent-polska.com


Dział Operacyjny

inwentaryzacja@remanent-polska.com

logistyka@remanent-polska.com

rekrutacja@remanent-polska.com

inwentaryzacja końcowa

Iwona Prywata

Stanowisko: Menedżer Operacyjny

Zajmuję się:

  • koordynowanie prac działu operacyjnego
  • dostosowywanie procedur inwentaryzacyjnych do potrzeb Klientów
  • zarządzanie grafikiem
  • szkolenia kadry
  • obsługa reklamacji

Kontakt: Iwonap@remanent-polska.com

inwentaryzacje

Marcin Sienior

Stanowisko: Asystent ds. logistyki

Zajmuję się:

  • logistyka inwentaryzacji
  • obsługa dokumentów inwentaryzacyjnych

Kontakt: Marcins@remanent-polska.com

remanent

Monika Panasiuk

Stanowisko: Asystent ds. logistyki

Zajmuję się:

  • obsługa magazynu
  • obsługa przesyłek
  • obsługa zamówień materiałów
Kontakt: Monikap@remanent-polska.com
3

Marta Dziadura

Stanowisko: Asystent ds. rekrutacji

Zajmuję się:

  • organizacja ekip inwentaryzacyjnych
  • współpraca z agencjami PT
Kontakt: Martad@remanent-polska.com

Dział Rozliczeń

administracja@remanent-polska.com

inwentaryzacja końcowa

Monika Celejewska

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. księgowych

Zajmuję się:
  • obsługa rozliczeń dokumentów księgowych
  • rozliczenia ewidencji czasu pracy

Kontakt: Monikac@remanent-polska.com

inwentaryzacja

Martyna Pobiega

Stanowisko: Asystent ds. księgowych

Zajmuję się:
  • obsługa umów pracowników inwentaryzacji
  • obsługa faktur sprzedażowych
Kontakt: Martynap@remanent-polska.com

Czego szukasz?

prowadzonej w całości przez zewnętrznych pracowników z Remanent Polska

dzięki wspólnej pracy własnego personelu oraz pracowników z Remanent
                                Polska

dzięki pracy własnych pracowników pod nadzorem Kierownika inwentaryzacji